Меню
г. Одесса ул. Пушкинская 25, офис 14, 2 этаж
Наш адрес:
г. Одесса ул. Пушкинская 25, офис 14, 2 этаж
Время работы
Время работы магазина:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Вс - выходной


Повернення і обмін товару

Відповідно до чинного Законодавства України: "Повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки (з моменту отримання товару)". На підставі ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки (товар не підійшов / не сподобався). Повернення в цьому випадку можливий тільки якщо: - товар не був у вживанні і жодним чином не використовувався;

- повністю збережена Фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи ярлики і пломби);
- товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і перачі користувачеві (без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
- при наявності розрахункових документів на товар, виданих споживачеві місці з товаром, таким документом є рахунок-фактура нашого магазину, або ТТН (Товарно-Транспортна-Накладна) про отримання товару кур'єрською службою, що здійснює доставку.

У цьому випадку клієнт оплачує зворотну доставку товару згідно з діючими тарифами.

Зворотній Доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта".


Повернення грошей

У разі якщо обмін товару проводиться не з вини магазину top-store, то сума повернутих грошей відправляється з урахуванням відрахувань вартості транспортної доставки: вартість доставки товару до клієнта, вартість доставки післяплати, вартість доставки товару від клієнта в магазин, гроші, сплачені за доставку магазину віднімаються з цієї суми.
Якщо обмін відбувається з вини інтернет магазину (фабричний брак, відміну від заявляється товару), всі транспортні витрати ми беремо на себе.